Pulbervärvimine

Omame pulbervärvimises pikaajalist kogemust. Pulbervärvimise teenust osutame nii firmadele kui ka eraisikutele. Peamiselt oleme spetsialiseerunud väiksemamõõduliste detailide värvimisele. Meie põhilisteks klientideks on disaini ja tootearendusega tegelevad firmad, kes vajavad sise- ja välisvalgustite metallist detailide, sisustuselementide ja erinevate väiksemate metallist konstruktsioonide või detailide kvaliteetset viimistlemist pulbervärvidega. Samuti on meie juures võimalik värvida velgi ja rattaraame. Muuhulgas pakume ka lakkimist, mis annab eriti kvaliteetse ja atraktiivse lõpptulemuse.

Pulbervärvimistehnoloogial on palju eeliseid märgvärviga katmise ees. Pulbervärvimine tagab detaili või konstruktsiooni pinna väga hea vastupidavuse. Värvi on võimalik pindadele peale kanda kuluefektiivsemalt ja kiiremini. Pulbervärv haakub väga hästi ning jääb pinnale väga ühtlaselt ega tilgu.

Samas võib välja tuua ka mõningad puudused. Pulbervärvimine sobib enamikel juhtudel metallist pindade katmiseks. Roostes või varasemalt muu värviga kaetud pinnad peavad olema eelnevalt puhastatud liivapritsiga.

Pakume värvimisteenust kogu RAL-standardi ulatuses. Kasutame ainult parimate Euroopa firmade poolt toodetud pulbervärve.

Juhul, kui detaile ei ole võimalik värvimisprotsessi läbi viimiseks riputada, tuleb neile teha spetsiaalsed riputusavad. Enne detailide katmist pulbervärviga puhastatakse need rasvast ja mustusest spetsiaalse lahuse abil.

Värv on tahkes, pulbrilises olekus ning kantakse peale tribo- või elektrostaatiliste seadmete abil. Pärast värviga katmist kuumutatakse esemeid ahjus, mis tagab vastupidavuse ja tõeliselt nägusa lõpptulemuse.

Praegu on meie juures võimalik värvida detaile mõõtmetega kuni 2000mm×1000mm. Pulbervärvimise hind kujuneb välja olenevalt detailide mõõtmetest, kaalust, pindalast, ruumalast ja kogustest. Täpsema hinnapakkumise tegemiseks on tarvilik jooniste või näidiste olemasolu värvitavatest detailidest.

Ülevaate meie poolt värvitud toodetest saate galeriist ja blogist. Täpsema informatsiooni saamiseks pulbervärvimise kohta kontakteeruge meiega.

Kategooria: Teenused